Június 22. hétfő, Paulina
2026. június 21., 18:10

Vidám programokkal köszöntötték a vakációt a Béke téren

Gyerekzsivajtól volt hangos június 20-án a Béke tér, ahol az Éljen a vakáció! családi és gyermekrendezvény várta az érdeklődőket. A nyári szünet kezdetét ünneplő programra számos család látogatott el, a résztvevőket pedig egész nap változatos és ingyenes programok fogadták.

A legkisebbek nagy örömére a téren légvárak, kisvasút, bicikló, arcfestés, figurális lufihajtogatás, cukorkaágyú és vattacukor is helyet kapott. A gyerekek önfeledten próbálták ki az attrakciókat, miközben a szülők és nagyszülők is bekapcsolódtak a közös élményekbe.

A rendezvény célja az volt, hogy méltó módon köszöntse a vakáció kezdetét, és lehetőséget teremtsen a családok számára egy felhőtlen, közös kikapcsolódásra. A programok egész nap folyamatosan vonzották az érdeklődőket, a Béke tér pedig megtelt nevetéssel és jókedvvel.

A délután egyik legnépszerűbb eseménye a Tilu és én zenekar koncertje volt. Az interaktív műsor során a gyermekek együtt énekeltek, táncoltak és játszottak az előadókkal, így a fellépés valódi közösségi élménnyé vált. A zenekar vidám előadása méltó lezárása volt a rendezvénynek.

Barta Dávid
Fotó: Barta Dávid
Kövessen minket a Facebookon is!
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram