Gyerekzsivajtól volt hangos június 20-án a Béke tér, ahol az Éljen a vakáció! családi és gyermekrendezvény várta az érdeklődőket. A nyári szünet kezdetét ünneplő programra számos család látogatott el, a résztvevőket pedig egész nap változatos és ingyenes programok fogadták.