Idén is benépesült a Hősök Parkja a jóga világnapján

Reggel 9-kor megnyitóval vette kezdetét az esemény, ahol Fricska Irén köszöntötte a megjelenteket. A jóga fontosságát hangsúlyozta felgyorsult világunkban, ahol muszáj szakítani arra időt, hogy kicsit lelassuljunk. Mindenkit arra biztatott, hogy a gyakorlatokat addig végezze, ameddig jól esik számára. Irén 28 éve foglalkozik a jógával, az eseményre álló ászanákkal készült a megjelenteknek. Ahogyan fogalmazott: együtt gyakoroljuk a légzés és mozgás harmóniáját, valamint annak nagyszerűségét, hogy tudunk magunkra figyelni. A folytatásban bemutatta jógatársait: Horváth Katát, aki főként kismamajógával és relaxációval foglalkozik, Ruskó Editet, aki az Energiaforrás Jógastúdió vezetője, az eseményre hatha jóga alapú gyakorlatokkal készült, Dombóváriné Mártit, a Padma Jógastúdió vezetőjét, ajurvéda terapeutát, valamint Rádi Jenőt, aki hangokon és zenén keresztül segítette az ellazulást.
Az eseményen a Kiskunfélegyházi Egészségfejlesztési Iroda is megjelent, limonádéval és gyümölcsökkel támogatta délelőttöt.






