Jubileumi, tizedik alkalommal rendezték meg az 5S programot a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskolában. A közösségi összefogásra, a rendezett környezet kialakítására és a japán eredetű 5S szemlélet népszerűsítésére épülő eseményen idén is számos szülő, pedagógus, diák vett részt.
Kilencedik alkalommal rendezték meg az 5S Napot a kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskolában, június 13-án. A japán mintára meghonosított program célja, hogy a gyerekek már fiatal korban megtanulják a rendezett, tiszta környezet fontosságát, miközben szülőkkel, pedagógusokkal és segítőkkel közösen alakítanak...
Egy japán módszer, amely nemcsak a tantermekben, de a gondolkodásmód is rendet tesz. A Dózsa György Általános Iskolában immár kilencedik éve alkalmazzák az úgynevezett 5S programot, amely az iparból érkezett, de az iskolai mindennapokban is bizonyít. Gyenes Attila igazgatóval és...