Június 22. hétfő, Paulina
2026. június 21., 14:00

Közös imádságra és lelki elmélyülésre hív a Szent István-templom közössége

A Szent István-templom közössége a következő napokban ismét lelki elmélyülésre hívja a híveket. A templomi hirdetések szerint a hét során közös imádságra és szentségimádásra is várják mindazokat, akik szeretnének bekapcsolódni a közösség lelki életébe.

Pénteken reggel 6 órakor kezdődik a szentségimádás a templomban, amely csendes imádságra és elmélyülésre ad lehetőséget a résztvevőknek.

A hívek figyelmébe ajánlják azt az országos imakezdeményezést is, amelyre Fábry Kornél püspök atya hívta a magyarokat. Június 1. és december 31. között közös imádságra buzdítanak Magyarországért, valamint a világon élő minden magyarért. A kezdeményezés célja, hogy ebben az időszakban összesen 15 millió Üdvözlégy Máriát ajánljanak fel nemzetünkért. A csatlakozás részleteiről és a tudnivalókról a templom hirdetőtábláján olvasható tájékoztató.

Kövessen minket a Facebookon is!
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram