A Petőfi-asztaltársaság újabb találkozójára került sor június 23-án, kedden, a Petőfi Sándor Emlékházban. A nagy érdeklődésnek örvendő eseményen ezúttal Petőfi és a vándorszínészet témáját járták körül a megjelentek, a meghívott vendégek dr. Rekedt Gréta, Bács-Kiskun Vármegyei Bűnmegelőzési Tanács titkára, dr....