Ma már természetesnek tűnik, hogy Kiskunfélegyháza főterén szabadtéri rendezvények várják az embereket. Hogy a Petőfi tér nemcsak közlekedési csomópont, hanem a város szíve. De volt idő, amikor ez még egyáltalán nem volt magától értetődő.
A Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás jubileumi, huszadik megnyitójára került sor május 15-én, pénteken este. Az esemény végül a kedvezőtlen időjárás miatt a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban kapott helyet, ahol Keresztes Tünde kulturális szakreferens köszöntötte a megjelenteket.
Egy kedves gesztusként indult, mára pedig valódi közösségi mozgalommá nőte ki magát a „Szia Szabi!” mérlegállás Kiskunfélegyházán. Barátok, ismerősök, közösségek készítenek olyan fotókat, amelyeken mérlegállásban köszöntik Lantos Szabolcsot, a Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás főszervezőjét.
Ünnepélyes megnyitóval vette kezdetét az idei Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás május 16-án, pénteken a Petőfi-téren. A május 25-éig, éjjel-nappal látogatható tárlat, Mezősi Ágnes, Holló László-díjjal kitüntettet fotóművész alkotásait mutatja be.
Mezősi Ágnes kiskunfélegyházi fotóművész képeiből nyílik kiállítás az idei Miénk itt a tér eseményen. A rendezvény évek óta a Petőfi téren kap helyet, és igazi színfoltja a város tavaszi programkínálatnak. Lantos Szabolcsot, a program szervezőjét a kulisszatitkokról és az idei...
Mezősi Ágnes fotóművész munkái állnak a középpontban az idei Miénk itt a tér rendezvényen. A szabadtéri tárlat május 16-án, pénteken 19 órakor nyílik meg a kiskunfélegyházi Petőfi téren. A programon Csányi József polgármester köszönti a jelenlévőket, a kiállítást Szabó Ildikó...