Remek hangulatban indult a Hattyúkerti Zenés Esték idei évada

A zenekar ismét bebizonyította, hogy méltán számít a helyi közönség egyik kedvencének. Sajátos zenei világukban a reggae stílus találkozik a félegyházi életérzéssel, amely ezúttal is kiváló hangulatot teremtett. Az akusztikus koncert bensőséges atmoszférája tökéletesen illeszkedett a Hattyúkerti Zenés Esték hagyományaihoz, ahol a vendégek fel is frissülhettek, egy hideg limonádé vagy kellemes bor kíséretében.
A koncert előtt a korábban érkezők egy különleges meglepetésnek is részesei lehettek: a Láma Dalai egy utcazenész formációval is feltűnt a Petőfi téren, ahol zenés produkciójukkal hívták fel a járókelők figyelmét az esti koncertre, és invitálták őket a könyvtárba.
A Petőfi Sándor Városi Könyvtár népszerű nyári koncertsorozata a következő hetekben is folytatódik. A szervezők több helyi zenekart és előadót is vendégül látnak, így a nyár folyamán további tartalmas, zenei élmények várják az érdeklődőket a Hattyúkertben.






