2026. június 23., 10:00
Petőfi-asztaltársaság: beszélgetés kultúráról, közösségről és értékekről

Ma délután újabb találkozóra várja az érdeklődőket a Petőfi-asztaltársaság a Petőfi Sándor Emlékházban. A kezdeményezés célja, hogy a város kulturális életének szereplői és az érdeklődők kötetlen, mégis tartalmas beszélgetések során találkozhassanak egymással, ápolva a közösségi párbeszéd hagyományát.
A program 17 órakor kezdődik. Az est vendégei dr. Rekedt Gréta és dr. Tarjányi József lesznek, akikkel a résztvevők aktuális kulturális és közéleti kérdésekről, valamint a közösségépítés jelentőségéről beszélgethetnek.
A szervezők – a Kiskun Múzeum és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület – mindenkit szeretettel várnak, aki fontosnak tartja a kultúrát, az értelmes párbeszédet és az élő közösségi kapcsolatokat. A Petőfi-asztaltársaság sorozat a történelmi előzményekhez kapcsolódva kíván fórumot teremteni a gondolatcserének és az együtt gondolkodásnak.







