A Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás jubileumi, huszadik megnyitójára került sor május 15-én, pénteken este. Az esemény végül a kedvezőtlen időjárás miatt a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban kapott helyet, ahol Keresztes Tünde kulturális szakreferens köszöntötte a megjelenteket.
Egy kedves gesztusként indult, mára pedig valódi közösségi mozgalommá nőte ki magát a „Szia Szabi!” mérlegállás Kiskunfélegyházán. Barátok, ismerősök, közösségek készítenek olyan fotókat, amelyeken mérlegállásban köszöntik Lantos Szabolcsot, a Miénk itt a tér szabadtéri kiállítás főszervezőjét.