Agrárszakképzési Országos Tanévnyitónak adott helyet Kiskunfélegyháza szeptember 1-jén, hétfőn. A Déli Agrárszakképzési Centrum és a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szervezésében megvalósult eseményen megjelent dr. Nagy István agrárminiszter, Lezsák Sándor, az térség országgyűlési képviselője, a Magyar...