Helyi hírek

Hat éve bujkált a top 50-es körözött

2024. május 24. 17:30

A férfi hollétéről Kiskőrösön landolt az információ. A helyi erők egészen Zsanáig fejtették vissza a szálakat, ahol megtaláltak és elfogták a top 50-es körözési listán szereplő rejtőzködőt.

Helyi hírek

Polgárosodás Félegyházán a millennium évtizedeiben

2024. május 24. 15:00

Érdekes időutazáson vettünk részt május 23-án a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban, ahol Bánkiné dr. Molnár Erzsébet, a Magyar Tudományos Akadémia doktora városunk polgárosodásának folyamatát…

Helyi hírek

Ismét megnyílik az Ótemplom tornya

2024. május 24. 14:00

A tavalyi esemény népszerűségére építve újra megnyílik a Sarlós Boldogasszony Templom tornya az érdeklődőknek. A program május 31-én, pénteken 12 és 19 óra között lesz. A részvétel ingyenes és regisztrációhoz…

Program

Idén is megnyílnak a szertárkapuk

2024. május 24. 11:30

Sokak számára ismerős rendezvény a Nyitott szertárkapuk programsorozat. A gyermeknaphoz kapcsolódó eseményt rendszerint országszerte nagy várakozás előzi meg. Idén május 26-án, azaz a hónap utolsó vasárnapján…

Helyi hírek

Kiváló hangulattal zárt a Diákfeszt első napja

2024. május 24. 08:15

Koncertekkel zárt a Diákfeszt első napja május 24-én, este. Bíró Csongor Vitéz Greatest Hit műsora előtt azonban a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat képviselője, Jellinek Levente diákpolgármester a színpadra…

Helyi hírek

Körkérdés: Bankkártya, vagy készpénz?

2024. május 24. 08:00

A pénzügyi tudatosság anyagi biztonságunk alapja. Azt viszont, hogy mitől tartjuk biztonságosnak pénzügyeinket, korunk, a családból magunkkal hozott mintáink is befolyásolják. A digitális fejlődés sokaknak…