Jön az autótisztítási szezon – Így csináljuk a legkényelmesebben
Helyi hírek

Jön az autótisztítási szezon – Így csináljuk a legkényelmesebben

Az autómosás és tisztítás elengedhetetlen, ha azt szeretnénk, hogy az autónk csúcsformában maradjon. Akár tetszik, akár nem, ez egy olyan munka, amelyet időről időre el kell végezni, de ha tudjuk, hogyan kell helyesen csinálni, könnyebbé tehetjük a folyamatot, és nem utolsó sorban olcsóbbá, mintha tisztítóba vinnénk a kocsit. Az Euronics szakértőjének tippjei segítenek, hogy minél kevesebb vesződséget okozzon ez a feladat.

Helyi hírek

Anyakönyvi hírek

2022. szeptember 22. 14:00

A Kiskunfélegyházán és környékén 2022. 34. hetében újszülöttek, házasságot kötöttek és elhunytak névsora a Félegyházi Közlöny hírportálon.

Helyi hírek

Fokozott óvatosságot kérnek a vasúti átjárókban

2022. szeptember 22. 12:00

Az idei évben a vasúti átjáróban sajnálatosan megnövekedett balesetek miatt fokozott figyelmet kérnek a rendőrség munkatársai az autóvezetőktől. Fekete-Setény Tamara rendőr zászlós, a Kiskunfélegyházi…

Program

Szombaton ismét Malom alatti sokadalom a múzeumban

2022. szeptember 22. 11:00

A Kiskun Múzeum ismét megrendezi a Malom alatti sokadalom elnevezésű nagysikerű programját, ahol kicsik és nagyok egyaránt jól érezhetik majd magukat a sokrétű programelemeknek köszönhetően. A szeptember…

Helyi hírek

Haranghíradó

2022. szeptember 22. 08:00

Legutóbbi jelentkezésem óta eltelt pár év. Természetesen ezen idő alatt is történtek események, de nem akkora horderejűek, hogy tollat kelljen ragadni. Ám szeptember 8-án jeles esemény valósult meg, amire…

Gátér

Tánccal az Alzheimer-kór ellen

2022. szeptember 21. 17:00

Az Alzheimer-kór világnapja szeptember 21-e. Az időskori demencia egyik leggyakoribb oka az említett betegség, ami az idő múlásával egyre súlyosbodó agyi elváltozást takar. Egyes kutatások adatai szerint…

Program

70kedek

2022. szeptember 21. 16:00

70kedek címmel, jubileumi kiállítása nyílik Szűts Tamás szobrászművésznek szeptember 23-án, pénteken 17 órai kezdettel a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A jubileumi tárlatot Laczkóné…

Egészségügy

50 éve gyógyítja a kis betegeket Kiskunfélegyházán

2022. szeptember 21. 15:00

Dr. Fehérvári István gyermekgyógyász főorvos, a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház kiskunfélegyházi telephelyének munkatársa, 1972. szeptember 19-én, immár 50 éve, hogy segédorvosként megkezdte pályáját…

Helyi hírek

„Minden virág a természetben virágzó lélek…”

2022. szeptember 21. 14:00

Szeptember 17-én, szombaton tartották a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és Kiskunfélegyháza Önkormányzata kezdeményezésében a „Virágos Félegyházáért” mozgalom záró eseményét. Idén 12. alkalommal rendezték…