Helyi hírek

Légi szúnyogirtás is lesz Félegyházán

2021. június 22. 15:25

A tegnapi (hétfői) földi irtás után június 24-én, csütörtökön napnyugta előtt másfél órával repülős permetezés lesz a város területén.

Program

Trianon a geográfia tükrében

2021. június 22. 08:00

Újabb előadásra várja a látogatókat a városi könyvtár. A földrajzi szabadegyetem előadássorozat keretében dr. Kubassek János geográfus, tudománytörténész, az érdi Magyar Földrajzi Múzeum igazgatója tart…

Gazdaság

A paradicsomot támadja a barna termésráncosodás-vírus

2021. június 21. 17:30

A paradicsomot és paprikát károsító paradicsom barna termés-ráncosodás vírus (ToBRFV) rendkívül könnyen terjedő, jelentős veszteséget okozó, veszélyes károsító. 2018 óta Európa számos országában teret…

Sport

Három országos bajnoki cím

2021. június 21. 17:00

Június 19-én, szombaton rendezte meg a 2021-es év Tereptriatlon Országos Bajnokságát Balassagyarmaton a Magyar Triatlon Szövetség, ahol a kiskunfélegyházi 3K Sportklub triatlonistái is rajthoz álltak.

Program

Nyáresti zenés BorZsongás Kiskőrös főterén

2021. június 21. 16:00

Június 26-án, szombaton 16 órától várnak minden kedves látogatót egy kellemes borkóstolós felfrissülésre. Könnyed, gyümölcsös borok, különböző programok, jó hangulat és még egy meglepetés vendég is lesz…

Helyi hírek

Forgalmirend-változások Kiskunfélegyházán

2021. június 21. 14:00

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy június 21-28. (hétfő-hétfő) között az alábbi forgalmirend-változásokra számíthatnak.

Helyi hírek

Körforgalmak épülnek a 44-es úton Lakiteleknél

2021. június 21. 12:00

A héten – a 44-es főút felújítása részeként – megkezdődik a körforgalmak kialakítása a szentkirályi úti és a Kapásfalunál lévő kereszteződésekben Lakiteleknél. Az átépítések során a főút forgalmát váltakozó…

Helyi hírek

Az élet rejtelmei

2021. június 21. 08:00

Megjelent dr. Sinkó Melinda orvos, szoptatási tanácsadó, pszichoterapeuta-jelölt első könyve. A történet reményt adhat sok olyan családnak, akik beteg, fogyatékkal élő gyermeket nevelnek. A szerző célja…