Helyi hírek

Amikor a szellem találkozik a testtel

2022. május 18. 08:00

A kiskunfélegyházi Gyimesi Tamás és Tetőzi Csilla fantasy és élethű alakokról, épületekről háromdimenziós nyomtatással készít szobrokat. A miniatürizált alkotások elkészültét rengeteg tervezési folyamat…

Sport

Győztek a félegyházi pingpongosok

2022. május 17. 17:00

Sikeres héten vannak túl a félegyházi asztalitenisz-csapatok a megyei bajnokságban. Május 10-én, a Félegyházi ASI III. fogadta a Baja Kiss csapatát a megye másodosztályban. A párosok után 1-1 volt az…

Helyi hírek

Betűbölcsi: Immunerősítés

2022. május 17. 16:30

A május 17-én tartott Betűbölcsi programján dr. Segec Karolina gyermekorvos volt a meghívott vendég, aki a gyerekkori immunerősítésről tartott előadást. A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban…

Sport

I. Félegyházi Darts Kihívás Napja

2022. május 17. 16:00

24 órás versenyt rendez május 25-én, szerdán a Félegyházi Darts Sport Egyesület a nemzetközi Kihívás Napja (Challenge Day) alkalmából. Az I. Félegyházi Darts Kihívás Napja egy olyan esemény, ahol a darts…

Sport

Szerbiában jártak az FTSI U16-os fiú kosarasai

2022. május 17. 15:30

Barátságos mérkőzéseket játszott Szerbiában a KK Apatin és a KK Joker csapatai ellen a bajnoki évad levezetéseként a Félegyházi TSI U16-os fiúcsapata az elmúlt hétvégén. 

Helyi hírek

eTwinning a József Attila Iskolában – 4. rész

2022. május 17. 15:00

Creating a world of love, peace, joy and harmony – Legyen a világban szeretet, béke, öröm és harmónia. Ezúttal ismét a hetedikeseknek jutott a lehetőség, hogy tanórán kívüli tevékenységek során is fejlesszék…

Helyi hírek

Családi napot rendezett a Bankfalui Óvoda

2022. május 17. 13:00

Második alkalommal rendezett családi napot a Bankfalui Óvoda május 13-án, délután. Vízhányó Rita tagintézmény-vezetőtől megtudtuk, hogy az eseményen nemcsak a jelenlegi óvodásaikat hívták meg, hanem a…

Helyi hírek

Öko-hét és öko-nap a Platán iskolában

2022. május 17. 12:00

A Fenntarthatósági Témahét lezárásaként, április 29-én öko-nap volt a Platánban. Egész héten kiemelt figyelmet kapott a természet, annak védelme, a környezettudatos gondolkodásra nevelés: kétnapos papírgyűjtés,…