• 2018. június 1. 13:30

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Május 31-én, a Szakmaközi Művelődési Házban rendezte meg a tavaszi sportfesztiválját a Forest Gump SE Kiskunfélegyháza. Erőemelés, célbadobás, krikett, lengőteke, és pétanque számokban mérték össze ügyességüket az indulók.

 

– Versenyeinkkel a fogyatékkal élők sportolási lehetőségét szeretnénk bővíteni. Idén 4 csapat (Forest Gump SE, Csongrád, Göllesz Viktor iskola, Nádasdy utcai idősek otthona) 63 versenyzővel nevezett – mondta el Iványi László főszervező. A lelkes sportolókat az önkormányzat nevében Balla László alpolgármester köszöntötte.


A verseny végeredménye:

Erőemelés férfi:
 1. László Róbert (FG SE), 2. Ónodi András (FG SE), 3. Ács Attila (FG SE), 4. Karsai Sándor (FG SE), 5. Pallagi János (FG SE), 6. Nagy Pál Róbert (FG SE)

Erőemelés női: 1. Ipacs Ildikó (FG SE), 2. Iványi Andrea (FG SE), 3. Barna Pap Éva (FG SE), 4. Sós Barbara (FG SE), 5. Virág Zsuzsa (Göllesz), 6. Pipics Liliána (Göllesz)

Pétanque férfi: 1. Pallagi János (FG SE), 2. Hajdú András (Csanyi út), 3. Földházi Ádám (Göllesz), 4. Kocsis Szabolcs (Csongrád), 5. Ács Attila (FG SE), 6. Csomány Tamás (Nádasdy)

Pétanque női: 1. Barna Pap Éva (FG SE), 2. Izsók Lőrincné (Csongrád), 3. Fekete Józsefné (Nádasdy), 4. Póth Éva (FG SE), 5. Csuka Vanda (Göllesz), 6. Szikora Józsefné (Nádasdy)

Célbadobás férfi: 1. Karsai Sándor (FG SE), 2. Blázsik Béla (Csongrád), 3. Vass Dávid (Göllesz), 4. Lovas Róbert (Göllesz), 5. Kocsis Szabolcs (Csongrád), Csontos Róbert (FG SE)

Célbadobás nő: 1. Berkes Luca (Csongrád), 2. Molnár Csilla (FG SE), 3. Samu Klára (FG SE), 4. Németh Katalin (Csongrád), 5. Pallagi Henrietta (FG SE), 6. Csáki Mária (Nádasdy)

Krikett férfi: 1. Fekete István (Csongrád), 2. Izsók Lőrinc (Csongrád), 3. Darányi Béla (Nádasdy), 4. Ferenczi István (Nádasdy), 5. Hajdú András (Nádasdy), 6. Ladányi Bence (Göllesz)

Krikett női: 1. Sós Barbara (FG SE), 2. Virág Zsuzsa (Göllesz), 3. Iványi Andrea (FG SE), 4. Szikora Józsefné (Nádasdy), 5. Pipics Liliána (Göllesz), 6. Molnár Csilla (FG SE)

Lengőteke férfiak: 1. Ficsór László (FG SE), 2. Magony Bence (Göllesz), 3. Kocsis Szabolcs (Csongrád), 4. Csomány Tamás (Nádasdy), 5. Ferenci István (Nádasdy), 6. Izsók Lőrinc (Csongrád)

Lengőteke nők: 1. Maszlag Krisztina (Csongrád), 2. Ipacs Ildikó (FG SE), 3. Izsók Lőrincné (Csongrád), 4. Szikora Józsefné (Nádasdy), 5. Virág Zsuzsanna (Göllesz), 6. Samu Klára (FG SE)

V. B.
 

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben

Tavaszi sportfesztivál a Szakmaköziben