• 2018. június 8. 18:00

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban

Május 28-án kezdődtek a 2017/2018. tanévi Atlétika Diákolimpia országos döntői, amelyet idén a győri Olimpiai Sport Parkban rendeztek meg négy korcsoportban. A döntőn valamennyi megye, a budapesti és a meghívott csapatok versengtek az egyéni és csapatelsőségekért. A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola és a Platán Utcai Tagintézményének tanulói kiváló sikereket értek el, hiszen ismét az ország legsikeresebb iskolája lett atlétikából.

 

A jó hangulatú győri döntőn az alábbi végeredmény született:

II. korcsoport többpróba fiú csapat az első helyezést érte el. (a csapat tagjai: Abonyi Ákos, Lőrincz Mátyás, Szabó Zalán (József), Fekete Botond, Kis Roland, Szabadkai Levente (Platán)

II. korcsoport többpróba leány csapat a negyedik helyen végzett. (a csapat tagjai: Gulyás Panna, Illés Fanni, Erki Hanna, Mester Adél (József), Kohut Jázmin, Palásti Enikő (Platán)

III. korcsoportos többpróba fiú csapat első helyezést ért el. (a csapat tagjai: Kurucz Ádám, Szabó Bence, Szabó Gábor, Szécsényi Bálint, Kovács Bálint (József), Vidéki Csaba (Platán)

III. korcsoport fiú 4x100m váltó második helyezett. (a csapat tagjai: Kovács Bálint, Szabó Bence, Szabó Gábor (József) Vidéki Csaba (Platán)

III. korcsoportos többpróba leány csapat negyedik lett (a csapat tagjai: Gulyás Janka, Kis-Czakó Eszter, Lőrincz Hanna, Retkes Réka, Szeri Noémi (József) Csontos Dóra (Platán)

III. korcsoport leány 60m ötödik helyezett Retkes Réka (József)

III. korcsoportos többpróba egyéni összetett hatodik helyezett Retkes Réka (József)

IV. korcsoport többpróba lánycsapat harmadik helyezett lett (a csapat tagjai: Bacsák Eszter, Horváth Anna, Keresztes Regina, Siber Glória, Siber Szófia, Tóth Enikő, (József)

IV. korcsoport többpróba egyéi összetett negyedik helyezett Siber Glória

IV. korcsoport többpróba fiú csapat szintén bronzérmet szerzett (a csapat tagjai: Besze Kornél, Harkai József, Kovács Richárd, Stecenkó Nándor, Tóth László, Váradi Ákos (József)

Felkészítő testnevelőik: Dinnyés – Kis Zsuzsanna, Kurucz Kornélia, Nádasdi Péter és Rekedt-Nagy Zoltán.



 

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban

Ismét az ország legsikeresebb iskolája atlétika sportágban