• 2018. május 22. 17:30

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Szentesen jártak a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub igazolt úszói a XXII. Óvodától az Olimpiáig Nemzetközi Úszóversenyen, ahol egyéni csúcsokat, érmes helyezéseket, jelvényes időket és szinteket úsztak. A nemzetközi úszóversenyre 30 egyesület 516 sportolója nevezett, köztük olimpiát és világversenyeket megjárt magyar válogatott úszók is.

 

A Joggingos sportolók közül Endre Barna 5 versenyszámban is Országos Bajnoki szintidőt úszott, valamint 4 ezüst és 3 bronz jelvényes eredményt ért el. Kubicsek Csenge és Kubicsek Kornél 2-2 ezüst jelvényt érő időeredményt úsztak. Czombos Milán első alkalommal vett részt igazolt úszóként a Magyar Úszó Szövetség által jóváhagyott versenyen és szép eredményeket ért el. A megmérettetésen szereplő 7 joggingos versenyző 57 alkalommal csobbant a vízbe, ezek közül 26-szor csaptak a célba gyorsabban, mint eddig, ezzel egyéni csúcsokat úsztak. Felkészítő edzők: Bács Ferenc és Szabó László

Eredmények:

Endre Barna - 2008

50 m fiú mellúszás           00:47,04   6. OB szint

50 m fiú hátúszás             00:39,94   2. OB szint

50 m fiú pillangóúszás      00:39,81   5. OB szint

100 m fiú gyorsúszás        01:19,81   8. Ezüst jelvény

100 m fiú hátúszás            01:24,26   3. Ezüst jelvény, OB szint

100 m fiú pillangóúszás     01:35,32   4. Bronz jelvény

200 m fiú gyorsúszás        02:52,25   5. Bronz jelvény

200 m fiú mellúszás          03:42,51   5. Bronz jelvény

200 m fiú hátúszás            03:03,02   3. Ezüst jelvény, OB szint

200 m fiú pillangóúszás    03:43,28   1.

200 m fiú vegyesúszás     03:10,04   6. Ezüst jelvény


Juhász Dominik - 2007

100 m fiú pillangóúszás    01:43,28   6.

200 m fiú hátúszás           03:27,61   8.

200 m fiú pillangóúszás    03:41,09   4.


Kubicsek Csenge - 2010

50 m leány gyorsúszás    00:42,73   3.

50 m leány mellúszás      00:57,29   8.

100 m leány gyorsúszás  01:38,72   5. Ezüst jelvény

100 m leány mellúszás    02:04,16   7. Ezüst jelvény


Kubicsek Kornél - 2010

50 m fiú gyorsúszás         00:42,03   5.

100 m fiú gyorsúszás       01:33,62   4.

100 m fiú mellúszás         01:58,88   8. Ezüst jelvény


Szekeres Norbert - 2006

50 m fiú mellúszás            00:45,40   8.

100 m fiú mellúszás          01:40,94   8.

100 m fiú pillangóúszás    01:51,51   7.

200 m fiú gyorsúszás        02:45,87   6.

200 m fiú mellúszás          03:34,98   5.

200 m fiú hátúszás            03:42,35   5.

200 m fiú pillangóúszás    04:02,71   1.

200 m fiú vegyesúszás     03:18,91   8.


Szekeres Zsófia    2003

50 m leány mellúszás       00:45,16   7.

50 m leány hátúszás         00:38,54   6.

100 m leány mellúszás      01:47,28   6.

100 m leány hátúszás        01:25,01   4.

100 m leány pillangóúszás  01:30,75   7.
 

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények

Csúcsok, szintek, érmek, jelvények