Helyi hírek

Új menetrend december 10-étől a Volánbusznál

2023. december 8. 14:00

Számos menetrendi módosítást, korrekciót vezet be országszerte a Volánbusz december 10-étől, elsősorban a munkába és iskolába járás lehetőségeinek javítása, a vasúti és autóbuszos kiszolgálás összehangolása,…

Helyi hírek

Mézeskalács lámpás

2023. december 8. 13:00

Mézeskalács világító lámpást készítettek Kovácsné Nagy Erika ötlete alapján a Batthyány Lajos Általános Iskola napközis nevelői a Kiskun Múzeum által meghirdetett Mézeskalács Meseváros kiállításra.

Helyi hírek

Art Turka – megnyitott az adventi kiállítás és vásár

2023. december 8. 12:00

Karácsonyi hangulat néven kiállítás és vásár nyílt a Holló László Képzőművész Kör galériájában december 7-én, csütörtökön. A megjelenteket Szabó Ildikó művésztanár, Holló László-díjas festőművész, a Holló…

Helyi hírek

Ho-ho-honline biztonság

2023. december 8. 10:00

Ne adja meg bankártya adatait! – erre hívja fel a figyelmet Járai Máté színművész.

Hirdetmények

Igazgatási szünet a városházán

2023. december 8. 08:00

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy igazgatási szünetet tartanak a polgármesteri hivatalban december 27-én, szerdától 2024. január 5-én, péntekig. Az igazgatási szünet…

Helyi hírek

Mikulás nap angolul

2023. december 7. 18:05

December 6-án, Mikulás napon a Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói is részt vettek a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium által megrendezett éves angol versenyen,…

Sport

Anna az Uszonyosúszó Junior Világkupán

2023. december 7. 14:00

CMAS Uszonyosúszó Junior Világkupa nemzetközi versenyt rendeztek Kecskeméten az elmúlt hétvégén. Célja a sportág népszerűsítése és nemzetközi versenyzési lehetőség a fiatalok részére. Az eseményen 13…